Svatební fotograf

OBČAS I JEDEN OKAMŽIK MŮŽE TRVAT VĚČNĚ.

Určitě chcete, aby byl váš svatební den ten největší zážitek a podle toho k tomu přistupuju i já. Proč by měl mít ženich ze svatebního focení trauma a nevěsta se měla strachovat, jestli jí to na fotkách bude slušet? Tohle se mnou nemusíte vůbec řešit. Při focení svatebních portrétů se projdeme, pokecáme o tom, jak si vaši svatbu užíváte, a během toho uděláme přirozený a neškrobený fotky. Žádný pózy, žádný fejkový úsměvy ani strojený snímky ženicha stojícího na dlani nevěsty jak z ruskýho svatebního katalogu. Jen skutečnej smích, opravdový emoce a skvělý momentkyzachycující chvíle, kdy si užíváte jeden druhýho. Tak proč si kupovat jen svatební fotky, když může být focení i zážitek? A co víc, tohle svatební focení vás bude bavit! Mohl bych být ten nejlepší svatební fotograf pro vás?

KDE FOTÍM SVATBY?

Pocházím z Jihlavy a taky tady žiju. Jihlava je skoro uprostřed České republiky, takže to mám všude kousek. Často fotím svatby na Vysočině, ale miluju cestování! Rád vám přijedu nafotit svatbu kamkoliv. Během focení svateb jsem navštívil například Prahu, Brno, Uherské Hradiště, Moravskoslezský Kraj, Jižní Čechy, Zlínský Kraj, Karlovarský Kraj, Pardubický Kraj, Jižní Moravu a další nádherná místa. Doufám, že budu mít možnost fotit svatby na dalších úžasných místech jako je třeba Jindřichův Hradec, České Budějovice, Mladá Boleslav, Nové Město nad Metují, Liberecký Kraj, Valašské Meziříčí nebo v Ostravě.

FOTOGRAF NEJEN NA VAŠI SVATBU

Jediný způsob, jak vytvářet co nejpřirozenější fotografie, které přesně vystihnou váš vztah, vaše osobnosti a vaši lásku, je získat si vaši důvěru a přátelství. Proto se od první schůzky až po svatební focení snažím budovat trvalé a důvěryhodné vztahy, chci vás poznat a vždy vám dávám možnost poznat i mě, a to nejen na profesionální, ale i na osobní úrovni. S většinou novomanželů se dodnes přátelíme a často se i setkáváme třeba na dalších rodinných foceních. Rád budu i vám dokumentovat, jak se váš společný život vyvíjí, jak se z páru stává rodina, či jak vaše děti vyrůstají.

CENOVÉ BALÍČKY

Nic před vámi neskrývám, ani nepočítám každému cenu jinak, podle toho, jak se mi to zrovna hodí. Tady je proto můj ceník svatební fotografie, černé na bílém, pro každého stejný.
Nevyhovuje vám ani jeden balíček, protože máte svatbu jen “na hodinku” a nebo naopak chcete dokumentovat celý týden oslav včetně svatební cesty? Nebojte se mi ozvat, něco určitě vymyslíme.

Mini

6 hodin focení

seznamovací schůzka

dodání do 30 dnů

vlastní online galerie

+/- 100 upravených fotek

Svatba

6 hodin focení

seznamovací schůzka

dodání do 30 dnů

vlastní online galerie

+/- 100 upravených fotek

Lovestory

6 hodin focení

seznamovací schůzka

dodání do 30 dnů

vlastní online galerie

+/- 100 upravených fotek

Premium

6 hodin focení

seznamovací schůzka

dodání do 30 dnů

vlastní online galerie

+/- 100 upravených fotek